Landelijk overzicht lopende insolventies

Overzicht van lopende insolventiedossiers in Nederland

op

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap2.67641303.089
Natuurlijk persoon zonder KvK651136.0446.708
Stichting6013073
Overig398047
Naamloze vennootschap250025
Commanditaire vennootschap210021
Vennootschap onder firma204024
Natuurlijk persoon met KvK1101728
Coƶperatie91010
Maatschap2002
Limited2002
Buitenlandse (rechts)persoon1001
Vereniging1001
Totaal3.5184526.06110.031

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Overijssel4432337782
Den Haag4321894791.100
Noord-Nederland38041.0841.468
Zeeland-West-Brabant3534523880
Midden-Nederland34719566932
Limburg34154497892
Amsterdam33922635996
Rotterdam30512625942
Gelderland24381519843
Noord-Holland16914486669
Oost-Brabant16651310527
Totaal3.5184526.06110.031