Landelijk overzicht gestarte insolventies

Gestarte insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap1.7798601.865
Natuurlijk persoon zonder KvK53421.7772.313
Stichting360036
Overig310031
Vennootschap onder firma162018
Coƶperatie91010
Natuurlijk persoon met KvK4004
Commanditaire vennootschap3003
Buitenlandse (rechts)persoon1001
Naamloze vennootschap1102
Vereniging1001
Maatschap1001
Limited1001
Totaal2.417921.7774.286

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Rotterdam28714229530
Midden-Nederland2879165461
Gelderland27814221513
Den Haag27512109396
Amsterdam2641095369
Zeeland-West-Brabant2034146353
Oost-Brabant18412114310
Noord-Holland1836134323
Noord-Nederland1665322493
Overijssel1664154324
Limburg124288214
Totaal2.417921.7774.286

Gestart per week:

(niet-natuurlijke personen)

Gestart per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)

Aantal werknemers van failliete ondernemingen per week:

(niet-natuurlijke personen)

Aantal werknemers van failliete ondernemingen cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)