Landelijk overzicht afgewikkelde insolventies

Afgewikkelde insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap2.5267102.597
Natuurlijk persoon zonder KvK70614.2014.908
Overig440044
Stichting420042
Vennootschap onder firma182020
Coöperatie111012
Naamloze vennootschap8109
Commanditaire vennootschap8008
Natuurlijk persoon met KvK501015
Buitenlandse (rechts)persoon4004
Limited2002
Vereniging1001
Maatschap1001
Totaal3.376764.2117.663

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Oost-Brabant39310201604
Den Haag3820317699
Gelderland3687526901
Midden-Nederland35210349711
Rotterdam34615577938
Overijssel3074333644
Zeeland-West-Brabant2774361642
Amsterdam27014217501
Noord-Nederland2407696943
Limburg2371303541
Noord-Holland2044331539
Totaal3.376764.2117.663

Afgewikkeld per week:

(niet-natuurlijke personen)

Afgewikkeld per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)

Duur naar beëindigingswijze:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

BeëindigingswijzeAantalGemiddelde duur (in dagen)
7.4472.743
Totaal7.447

Duur naar rechtsvorm:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

RechtsvormAantalGemiddelde duur (in dagen)
Natuurlijk persoon zonder KvK4.8982.162
Besloten vennootschap2.4013.402
Overig43988
Stichting401.303
Vennootschap onder firma18972
Natuurlijk persoon met KvK111.087
Coöperatie111.112
Naamloze vennootschap9165.442
Commanditaire vennootschap82.997
Buitenlandse (rechts)persoon42.546
Limited22.774
Maatschap115
Vereniging14.025
Totaal7.447