Landelijk overzicht lopende insolventies

Overzicht van lopende insolventiedossiers in Nederland

op

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap10.263404010.667
Natuurlijk persoon zonder KvK2.4101121.85224.273
Stichting243120255
Overig18085193
Vennootschap onder firma10940113
Commanditaire vennootschap670067
Naamloze vennootschap590059
Coƶperatie250025
Natuurlijk persoon met KvK190178197
Limited160016
Buitenlandse (rechts)persoon110011
Vereniging6006
Maatschap2002
Totaal13.41043922.03535.884

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Oost-Brabant1.600511.0102.661
Midden-Nederland1.550192.1663.735
Noord-Nederland1.351113.3814.743
Den Haag1.3421821.7613.285
Zeeland-West-Brabant1.29271.7323.031
Limburg1.198522.0223.272
Gelderland1.147632.4073.617
Rotterdam1.142172.6113.770
Overijssel1.09241.7882.884
Amsterdam968231.3362.327
Noord-Holland728101.8212.559
Totaal13.41043922.03535.884