Landelijk overzicht lopende insolventies

Overzicht van lopende insolventiedossiers in Nederland

op

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap9.811415010.226
Natuurlijk persoon zonder KvK2.2821118.07120.364
Stichting220130233
Overig16181170
Vennootschap onder firma10040104
Commanditaire vennootschap650065
Naamloze vennootschap640064
Coƶperatie260026
Natuurlijk persoon met KvK140132146
Limited120012
Buitenlandse (rechts)persoon8008
Vereniging5005
Maatschap1001
Totaal12.76945118.20431.424

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Oost-Brabant1.530538372.420
Midden-Nederland1.398191.7713.188
Noord-Nederland1.32082.8864.214
Zeeland-West-Brabant1.25271.5232.782
Den Haag1.2201851.4592.864
Limburg1.153521.5582.763
Rotterdam1.116142.1663.296
Gelderland1.070742.0473.191
Overijssel1.03541.3322.371
Amsterdam980241.1522.156
Noord-Holland695111.4732.179
Totaal12.76945118.20431.424