Landelijk overzicht lopende insolventies

Overzicht van lopende insolventiedossiers in Nederland

op

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap10.388398010.786
Natuurlijk persoon zonder KvK2.4541122.67025.135
Stichting250120262
Overig17786191
Vennootschap onder firma11940123
Commanditaire vennootschap790079
Naamloze vennootschap580058
Coƶperatie250025
Natuurlijk persoon met KvK180178196
Limited180018
Buitenlandse (rechts)persoon120012
Vereniging7007
Maatschap3003
Totaal13.60843322.85436.895

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Oost-Brabant1.636511.0602.747
Midden-Nederland1.546202.2173.783
Noord-Nederland1.378103.5044.892
Den Haag1.3651811.8603.406
Zeeland-West-Brabant1.30771.7763.090
Limburg1.220512.0983.369
Rotterdam1.175142.7763.965
Gelderland1.141602.4723.673
Overijssel1.11141.8632.978
Amsterdam1.001241.3832.408
Noord-Holland728111.8452.584
Totaal13.60843322.85436.895