Landelijk overzicht lopende insolventies

Overzicht van lopende insolventiedossiers in Nederland

op

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap7.53743007.967
Natuurlijk persoon zonder KvK1.6931314.67716.383
Stichting182130195
Overig12180129
Vennootschap onder firma684072
Naamloze vennootschap561057
Commanditaire vennootschap500050
Coƶperatie210021
Natuurlijk persoon met KvK1406579
Limited8008
Buitenlandse (rechts)persoon6006
Vereniging3003
Maatschap2002
Totaal9.76146914.74224.972

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Midden-Nederland1.197221.4142.633
Noord-Nederland1.02492.3453.378
Den Haag9861881.1532.327
Rotterdam921161.7952.732
Limburg917551.1892.161
Zeeland-West-Brabant89471.2532.154
Amsterdam880241.0101.914
Gelderland856801.6672.603
Overijssel85031.0371.890
Oost-Brabant680517011.432
Noord-Holland556141.1781.748
Totaal9.76146914.74224.972