Landelijk overzicht lopende insolventies

Overzicht van lopende insolventiedossiers in Nederland

op

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap10.077406010.483
Natuurlijk persoon zonder KvK2.4041121.03023.445
Stichting236120248
Overig18783198
Vennootschap onder firma10440108
Commanditaire vennootschap670067
Naamloze vennootschap590059
Coƶperatie280028
Natuurlijk persoon met KvK190170189
Limited160016
Buitenlandse (rechts)persoon110011
Vereniging6006
Maatschap2002
Totaal13.21644121.20334.860

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Oost-Brabant1.570519562.577
Midden-Nederland1.503182.0113.532
Noord-Nederland1.352103.2704.632
Den Haag1.3251821.6613.168
Zeeland-West-Brabant1.28391.7293.021
Limburg1.167521.9513.170
Gelderland1.141652.3643.570
Rotterdam1.118162.4823.616
Overijssel1.07741.7092.790
Amsterdam980231.2802.283
Noord-Holland700111.7902.501
Totaal13.21644121.20334.860