Landelijk overzicht lopende insolventies

Overzicht van lopende insolventiedossiers in Nederland

op

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap9.959412010.371
Natuurlijk persoon zonder KvK2.3601119.90822.279
Stichting232130245
Overig17683187
Vennootschap onder firma10140105
Commanditaire vennootschap700070
Naamloze vennootschap610061
Coƶperatie250025
Natuurlijk persoon met KvK180155173
Limited130013
Buitenlandse (rechts)persoon110011
Vereniging5005
Maatschap1001
Totaal13.03244820.06633.546

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Oost-Brabant1.532529142.498
Midden-Nederland1.478191.8893.386
Noord-Nederland1.31093.1054.424
Zeeland-West-Brabant1.30191.6492.959
Den Haag1.2781831.6163.077
Limburg1.190521.8213.063
Rotterdam1.112152.3803.507
Gelderland1.088712.2513.410
Overijssel1.08141.5612.646
Amsterdam951231.2442.218
Noord-Holland711111.6362.358
Totaal13.03244820.06633.546