Landelijk overzicht lopende insolventies

Overzicht van lopende insolventiedossiers in Nederland

op

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap9.45741809.875
Natuurlijk persoon zonder KvK2.1501217.03319.195
Stichting218140232
Overig16180169
Vennootschap onder firma944098
Commanditaire vennootschap640064
Naamloze vennootschap620062
Coƶperatie290029
Natuurlijk persoon met KvK140125139
Limited100010
Buitenlandse (rechts)persoon8008
Vereniging5005
Maatschap1001
Totaal12.27345617.15829.887

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Oost-Brabant1.477538082.338
Midden-Nederland1.304181.6382.960
Noord-Nederland1.27382.6883.969
Zeeland-West-Brabant1.20871.4692.684
Den Haag1.1781871.4022.767
Limburg1.110541.4512.615
Rotterdam1.066142.1193.199
Gelderland1.025741.9303.029
Overijssel99141.2212.216
Amsterdam974251.1032.102
Noord-Holland667121.3292.008
Totaal12.27345617.15829.887