Landelijk overzicht gestarte insolventies

Gestarte insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap2.82113102.952
Natuurlijk persoon zonder KvK1.00104.0175.018
Overig651066
Stichting601061
Vennootschap onder firma310031
Coƶperatie9009
Naamloze vennootschap5005
Limited4004
Commanditaire vennootschap2002
Natuurlijk persoon met KvK201820
Vereniging1001
Totaal4.0011334.0358.169

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Midden-Nederland52621337884
Gelderland4309491930
Rotterdam42712458897
Oost-Brabant3666139511
Den Haag36417262643
Amsterdam35422270646
Zeeland-West-Brabant33816342696
Noord-Nederland324127221.058
Limburg3015285591
Overijssel3005347652
Noord-Holland2718382661
Totaal4.0011334.0358.169

Gestart per week:

(niet-natuurlijke personen)

Gestart per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)