Landelijk overzicht gestarte insolventies

Gestarte insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap2.22310902.332
Natuurlijk persoon zonder KvK70512.1372.843
Stichting563059
Overig530053
Vennootschap onder firma280028
Coƶperatie9009
Naamloze vennootschap7007
Commanditaire vennootschap4004
Buitenlandse (rechts)persoon1001
Limited1001
Vereniging1102
Natuurlijk persoon met KvK001010
Totaal3.0881142.1475.349

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Rotterdam35614317687
Amsterdam33224146502
Gelderland3329249590
Midden-Nederland3262181509
Zeeland-West-Brabant29730201528
Den Haag2777140424
Noord-Holland26410117391
Oost-Brabant262398363
Noord-Nederland2378392637
Limburg2165135356
Overijssel1892171362
Totaal3.0881142.1475.349

Gestart per week:

(niet-natuurlijke personen)

Gestart per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)

Aantal werknemers van failliete ondernemingen per week:

(niet-natuurlijke personen)

Aantal werknemers van failliete ondernemingen cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)