Landelijk overzicht gestarte insolventies

Gestarte insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap1.8058801.893
Natuurlijk persoon zonder KvK63702.7923.429
Overig450045
Stichting421043
Vennootschap onder firma210021
Limited4004
Coƶperatie3003
Naamloze vennootschap2002
Commanditaire vennootschap1001
Natuurlijk persoon met KvK001515
Totaal2.560892.8075.456

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Midden-Nederland35621249626
Rotterdam2767310593
Gelderland2682340610
Amsterdam23814186438
Den Haag23511191437
Oost-Brabant222493319
Overijssel2101243454
Zeeland-West-Brabant20914207430
Noord-Nederland1965535736
Limburg1844189377
Noord-Holland1666264436
Totaal2.560892.8075.456

Gestart per week:

(niet-natuurlijke personen)

Gestart per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)