Landelijk overzicht gestarte insolventies

Gestarte insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap1.7368601.822
Natuurlijk persoon zonder KvK55501.5102.065
Stichting422044
Overig380038
Vennootschap onder firma240024
Naamloze vennootschap7007
Coƶperatie5005
Commanditaire vennootschap2002
Limited1001
Vereniging1102
Natuurlijk persoon met KvK0099
Totaal2.411891.5194.019

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Rotterdam29312212517
Midden-Nederland2552123380
Gelderland2509180439
Amsterdam242799348
Zeeland-West-Brabant23230148410
Noord-Holland221979309
Den Haag2145108327
Oost-Brabant197363263
Noord-Nederland1808284472
Limburg1762100278
Overijssel1512123276
Totaal2.411891.5194.019

Gestart per week:

(niet-natuurlijke personen)

Gestart per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)

Aantal werknemers van failliete ondernemingen per week:

(niet-natuurlijke personen)

Aantal werknemers van failliete ondernemingen cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)