Landelijk overzicht gestarte insolventies

Gestarte insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap459420501
Natuurlijk persoon zonder KvK1740516690
Overig140014
Stichting131014
Vennootschap onder firma6006
Natuurlijk persoon met KvK0033
Totaal666435191.228

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Zeeland-West-Brabant782654158
Noord-Holland72933114
Limburg71039110
Midden-Nederland68136105
Den Haag65134100
Rotterdam61171133
Gelderland60065125
Amsterdam5403488
Oost-Brabant5412580
Overijssel4814998
Noord-Nederland35379117
Totaal666435191.228

Gestart per week:

(niet-natuurlijke personen)

Gestart per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)