Landelijk overzicht gestarte insolventies

Gestarte insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap890410931
Natuurlijk persoon zonder KvK26211.0161.279
Stichting150015
Overig120214
Vennootschap onder firma5005
Coƶperatie3003
Commanditaire vennootschap2002
Natuurlijk persoon met KvK1001
Naamloze vennootschap1102
Vereniging1001
Maatschap1001
Totaal1.193431.0182.254

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Den Haag156559220
Midden-Nederland154599258
Gelderland1352132269
Rotterdam1342130266
Amsterdam123761191
Zeeland-West-Brabant104298204
Oost-Brabant881068166
Overijssel86489179
Noord-Holland84168153
Noord-Nederland703160233
Limburg59254115
Totaal1.193431.0182.254

Gestart per week:

(niet-natuurlijke personen)

Gestart per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)

Aantal werknemers van failliete ondernemingen per week:

(niet-natuurlijke personen)

Aantal werknemers van failliete ondernemingen cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)