Landelijk overzicht gestarte insolventies

Gestarte insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap584170601
Natuurlijk persoon zonder KvK26619551.222
Overig160016
Stichting140014
Vennootschap onder firma9009
Maatschap2002
Coƶperatie2002
Naamloze vennootschap1102
Totaal894199551.868

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Midden-Nederland138497239
Gelderland1092111222
Rotterdam1046130240
Amsterdam91694191
Overijssel70074144
Noord-Holland690100169
Den Haag67063130
Limburg65045110
Zeeland-West-Brabant62071133
Oost-Brabant6203799
Noord-Nederland571133191
Totaal894199551.868

Gestart per week:

(niet-natuurlijke personen)

Gestart per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)

Aantal werknemers van failliete ondernemingen per week:

(niet-natuurlijke personen)

Aantal werknemers van failliete ondernemingen cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)