Landelijk overzicht gestarte insolventies

Gestarte insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap2.32311102.434
Natuurlijk persoon zonder KvK80503.4044.209
Overig531054
Stichting521053
Vennootschap onder firma220022
Coƶperatie4004
Limited4004
Naamloze vennootschap3003
Natuurlijk persoon met KvK201820
Commanditaire vennootschap1001
Totaal3.2691133.4226.804

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Midden-Nederland43921299759
Gelderland3527418777
Rotterdam34612385743
Den Haag30713229549
Oost-Brabant2954114413
Amsterdam28717231535
Zeeland-West-Brabant27014257541
Overijssel2543293550
Noord-Nederland24911638898
Limburg2495238492
Noord-Holland2216320547
Totaal3.2691133.4226.804

Gestart per week:

(niet-natuurlijke personen)

Gestart per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)