Landelijk overzicht afgewikkelde insolventies

Afgewikkelde insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap555420597
Natuurlijk persoon zonder KvK20201.0461.248
Overig140014
Stichting140014
Coöperatie5005
Vennootschap onder firma5005
Maatschap1001
Natuurlijk persoon met KvK101718
Vereniging1001
Limited1001
Naamloze vennootschap1001
Totaal800421.0631.905

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Gelderland1000121221
Den Haag93147141
Midden-Nederland92075167
Noord-Nederland772170249
Rotterdam772104183
Amsterdam72156129
Oost-Brabant67037104
Noord-Holland6410140214
Zeeland-West-Brabant612592178
Overijssel591114174
Limburg380107145
Totaal800421.0631.905

Afgewikkeld per week:

(niet-natuurlijke personen)

Afgewikkeld per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)

Duur naar beëindigingswijze:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

BeëindigingswijzeAantalGemiddelde duur (in dagen)
Einde schuldsanering met uitdeling en met schone lei6721.206
Opheffing faillissement wegens gebrek aan baten 5141.040
Einde schuldsanering zonder uitdeling en met schone lei3441.034
Einde faillissement door verbindende uitdelingslijst 1651.227
Beeindiging door omzetting in faillissement 4114
Einde schuldsanering zonder uitdeling en zonder schone lei29776
Vernietiging faillissement na verzet2619
Faillissement omgezet in schuldsanering25453
Einde schuldsanering met uitdeling en zonder schone lei141.200
Einde faillissement door goedkeuring akkoord 9863
Vernietiging faillissement in hoger beroep 462
Tussentijdse beeindiging SSR met faillietverklaring 41.068
Einde faillissement door verbindende uitdelingslijst na verzet1710
Totaal1.848

Duur naar rechtsvorm:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

RechtsvormAantalGemiddelde duur (in dagen)
Natuurlijk persoon zonder KvK1.2411.050
Besloten vennootschap5501.114
Natuurlijk persoon met KvK181.057
Overig13460
Stichting121.176
Coöperatie5804
Vennootschap onder firma5866
Maatschap11.985
Vereniging12.257
Naamloze vennootschap128
Limited1791
Totaal1.848