Landelijk overzicht afgewikkelde insolventies

Afgewikkelde insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap3.09310103.194
Natuurlijk persoon zonder KvK98536.5527.540
Stichting661067
Vennootschap onder firma621063
Overig582060
Commanditaire vennootschap200020
Naamloze vennootschap7007
Coöperatie7007
Natuurlijk persoon met KvK404044
Limited4004
Vereniging3003
Maatschap2002
Buitenlandse (rechts)persoon1001
Totaal4.3121086.59211.012

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Rotterdam513128211.346
Oost-Brabant4794261744
Midden-Nederland446205611.027
Amsterdam42724500951
Den Haag4159493917
Gelderland40127581.161
Zeeland-West-Brabant36113458832
Overijssel3443501848
Noord-Nederland334121.1341.480
Limburg3321534867
Noord-Holland2608571839
Totaal4.3121086.59211.012

Afgewikkeld per week:

(niet-natuurlijke personen)

Afgewikkeld per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)

Duur naar beëindigingswijze:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

BeëindigingswijzeAantalGemiddelde duur (in dagen)
Einde schuldsanering met uitdeling en met schone lei3.8111.224
Opheffing faillissement wegens gebrek aan baten 2.7461.069
Einde schuldsanering zonder uitdeling en met schone lei2.3091.038
Einde faillissement door verbindende uitdelingslijst 9501.345
Einde schuldsanering zonder uitdeling en zonder schone lei248764
Einde schuldsanering met uitdeling en zonder schone lei1361.103
Vernietiging faillissement na verzet12821
Faillissement omgezet in schuldsanering119718
Beeindiging door omzetting in faillissement 8240
Tussentijdse beeindiging SSR met faillietverklaring 71766
Einde faillissement door goedkeuring akkoord 61871
Vernietiging faillissement in hoger beroep 1654
Einde faillissement door verbindende uitdelingslijst na verzet62.170
Einde surseance door goedkeuring akkoord 5234
Einde faillissement door voldoen van alle schulden3803
Einde surseance 1112
Totaal10.692

Duur naar rechtsvorm:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

RechtsvormAantalGemiddelde duur (in dagen)
Natuurlijk persoon zonder KvK7.5041.084
Besloten vennootschap2.9161.165
Vennootschap onder firma63876
Stichting631.182
Overig59947
Natuurlijk persoon met KvK441.119
Commanditaire vennootschap191.495
Naamloze vennootschap71.568
Coöperatie7802
Limited41.349
Vereniging31.610
Maatschap21.290
Buitenlandse (rechts)persoon14.601
Totaal10.692