Landelijk overzicht afgewikkelde insolventies

Afgewikkelde insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap2.4388402.522
Natuurlijk persoon zonder KvK77335.0975.873
Overig531054
Vennootschap onder firma501051
Stichting491050
Commanditaire vennootschap8008
Naamloze vennootschap7007
Coöperatie6006
Natuurlijk persoon met KvK503742
Limited2002
Vereniging2002
Maatschap1001
Totaal3.394905.1348.618

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Rotterdam41010574994
Midden-Nederland36619457842
Oost-Brabant3644193561
Amsterdam34720408775
Gelderland3220613935
Den Haag3218355684
Zeeland-West-Brabant28313364660
Overijssel2811369651
Noord-Nederland25379021.162
Limburg2441409654
Noord-Holland2037490700
Totaal3.394905.1348.618

Afgewikkeld per week:

(niet-natuurlijke personen)

Afgewikkeld per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)

Duur naar beëindigingswijze:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

BeëindigingswijzeAantalGemiddelde duur (in dagen)
Einde schuldsanering met uitdeling en met schone lei2.9211.228
Opheffing faillissement wegens gebrek aan baten 2.1541.090
Einde schuldsanering zonder uitdeling en met schone lei1.8431.038
Einde faillissement door verbindende uitdelingslijst 7711.309
Einde schuldsanering zonder uitdeling en zonder schone lei210761
Einde schuldsanering met uitdeling en zonder schone lei1021.127
Vernietiging faillissement na verzet10122
Faillissement omgezet in schuldsanering93691
Beeindiging door omzetting in faillissement 6643
Tussentijdse beeindiging SSR met faillietverklaring 44734
Einde faillissement door goedkeuring akkoord 43941
Vernietiging faillissement in hoger beroep 1157
Einde faillissement door verbindende uitdelingslijst na verzet52.449
Einde surseance door goedkeuring akkoord 3312
Einde surseance 1112
Einde faillissement door voldoen van alle schulden1532
Totaal8.369

Duur naar rechtsvorm:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

RechtsvormAantalGemiddelde duur (in dagen)
Natuurlijk persoon zonder KvK5.8481.082
Besloten vennootschap2.3041.183
Overig53963
Vennootschap onder firma51905
Stichting461.300
Natuurlijk persoon met KvK421.111
Commanditaire vennootschap71.084
Naamloze vennootschap71.568
Coöperatie6882
Vereniging21.747
Limited21.221
Maatschap1679
Totaal8.369