Landelijk overzicht afgewikkelde insolventies

Afgewikkelde insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap1.3521101.363
Natuurlijk persoon zonder KvK43202.1572.589
Overig350035
Stichting320032
Vennootschap onder firma170017
Commanditaire vennootschap8008
Coöperatie3003
Naamloze vennootschap3003
Vereniging2002
Maatschap1001
Natuurlijk persoon met KvK001111
Totaal1.885112.1684.064

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Gelderland2201211432
Oost-Brabant197181279
Rotterdam1904326520
Noord-Nederland1840378562
Den Haag1830156339
Amsterdam1675120292
Overijssel1590165324
Zeeland-West-Brabant1540181335
Limburg1470197344
Midden-Nederland1450171316
Noord-Holland1390182321
Totaal1.885112.1684.064

Afgewikkeld per week:

(niet-natuurlijke personen)

Afgewikkeld per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)

Duur naar beëindigingswijze:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

BeëindigingswijzeAantalGemiddelde duur (in dagen)
Einde schuldsanering met uitdeling en met schone lei1.4641.235
Opheffing faillissement wegens gebrek aan baten 1.285979
Einde schuldsanering zonder uitdeling en met schone lei5751.071
Einde faillissement door verbindende uitdelingslijst 3591.329
Einde schuldsanering zonder uitdeling en zonder schone lei72813
Vernietiging faillissement na verzet6620
Faillissement omgezet in schuldsanering55584
Einde faillissement door goedkeuring akkoord 451.278
Einde schuldsanering met uitdeling en zonder schone lei351.098
Tussentijdse beeindiging SSR met faillietverklaring 19775
Beeindiging door omzetting in faillissement 1110
Vernietiging faillissement in hoger beroep 333
Einde faillissement door verbindende uitdelingslijst na verzet21.112
Einde faillissement door voldoen van alle schulden1382
Totaal3.992

Duur naar rechtsvorm:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

RechtsvormAantalGemiddelde duur (in dagen)
Natuurlijk persoon zonder KvK2.5831.081
Besloten vennootschap1.2991.133
Overig35626
Stichting321.300
Vennootschap onder firma17640
Natuurlijk persoon met KvK111.261
Commanditaire vennootschap8950
Coöperatie3908
Vereniging2831
Maatschap116
Naamloze vennootschap1805
Totaal3.992