Landelijk overzicht afgewikkelde insolventies

Afgewikkelde insolventiedossiers in Nederland

van
t/m

Per rechtsvorm:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap2.0178602.103
Natuurlijk persoon zonder KvK67103.8394.510
Stichting531054
Overig500050
Vennootschap onder firma240024
Coöperatie9009
Commanditaire vennootschap7007
Naamloze vennootschap5005
Natuurlijk persoon met KvK404549
Limited3003
Buitenlandse (rechts)persoon3003
Vereniging2103
Maatschap1001
Totaal2.849883.8846.821

Per rechtbank:

Faill.SurseancesWSNPTotaal
Midden-Nederland3651275641
Gelderland3166454776
Rotterdam31213470795
Den Haag2993280582
Zeeland-West-Brabant27431310615
Amsterdam23211213456
Noord-Holland23010347587
Noord-Nederland2168597821
Oost-Brabant2131154368
Overijssel2062414622
Limburg1862370558
Totaal2.849883.8846.821

Afgewikkeld per week:

(niet-natuurlijke personen)

Afgewikkeld per week cumulatief:

(niet-natuurlijke personen)

Duur naar beëindigingswijze:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

BeëindigingswijzeAantalGemiddelde duur (in dagen)
Einde schuldsanering met uitdeling en met schone lei2.3871.211
Opheffing faillissement wegens gebrek aan baten 1.856974
Einde schuldsanering zonder uitdeling en met schone lei1.2411.042
Einde faillissement door verbindende uitdelingslijst 5381.312
Einde schuldsanering zonder uitdeling en zonder schone lei132854
Vernietiging faillissement na verzet11321
Faillissement omgezet in schuldsanering94562
Beeindiging door omzetting in faillissement 8015
Einde schuldsanering met uitdeling en zonder schone lei801.070
Tussentijdse beeindiging SSR met faillietverklaring 40847
Einde faillissement door goedkeuring akkoord 371.062
Vernietiging faillissement in hoger beroep 2344
Einde faillissement door verbindende uitdelingslijst na verzet52.802
Einde faillissement door voldoen van alle schulden31.654
Einde surseance 2184
Einde surseance door goedkeuring akkoord 1198
Totaal6.632

Duur naar rechtsvorm:

(beëindigingsdatum in betreffende periode)

RechtsvormAantalGemiddelde duur (in dagen)
Natuurlijk persoon zonder KvK4.4951.059
Besloten vennootschap1.9391.081
Stichting511.169
Natuurlijk persoon met KvK491.064
Overig46648
Vennootschap onder firma24779
Coöperatie8875
Commanditaire vennootschap71.087
Naamloze vennootschap3524
Limited3506
Vereniging31.057
Buitenlandse (rechts)persoon31.959
Maatschap11.985
Totaal6.632